Građevinarstvo - gradnja, rušenja, nadzor, zemljani radovi - Hrvatska

"ANTE " obrt za niskogradnju i trgovinu
"ANTE " obrt za niskogradnju i trgovinu
"ANTONIO" OBRT ZA GRAĐEVINSKE ISKOPE vl. ZDRAVKO ŠUNDRICA, OREBIĆ , Kralja Tomislava 28
"ANTONIO" OBRT ZA GRAĐEVINSKE ISKOPE vl. ZDRAVKO ŠUNDRICA, OREBIĆ , Kralja Tomislava 28
"B.E.L." OBRT ZA ELEKTROINSTALACIJSKE RADOVE, VL. EMIL BEMBIĆ, LABIN, RIPENDA 1
"BAJAMIĆ", zemljani radovi, vl. Mladen Mato Bajamić, Trnbusi
"BLASCO" Obrt za iskop zemlje, VODNJAN, KACANA 19. vl. MAKSIMILIJAN BLAŠKOVIĆ
"BLASCO" Obrt za iskop zemlje, VODNJAN, KACANA 19. vl. MAKSIMILIJAN BLAŠKOVIĆ
"BLAŽON" USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM, STANISLAV BLAŽON, MURSKO SREDIŠĆE, MARTINSKA 106
"BOROVAC" OBRT ZA RAŠČIŠĆAVANJE I ISKOPE vl. TONĆI BOROVAC, ŽRNOVO, Žrnovo 389
"BOROVAC" OBRT ZA RAŠČIŠĆAVANJE I ISKOPE vl. TONĆI BOROVAC, ŽRNOVO, Žrnovo 389
"CHRIS INTERIJERI" GRADITELJSTVO, UPRAVLJANJE ZGRADAMA I UGOSTITELJSTVO, VL. KRISTIJAN SOJČ, OROSLAVJE, ORO TRG 2
"ČAVO ISKOPI"Obrt za zemljane radove - Zaton
"DADO" - RUŠENJE GRAĐEVINSKIH OBJEKATA I ZEMLJANI RADOVI DALIBOR SMOLJANEC - UMAG - MATKA LAGINJE 1.
"DADO" - RUŠENJE GRAĐEVINSKIH OBJEKATA I ZEMLJANI RADOVI DALIBOR SMOLJANEC - UMAG - MATKA LAGINJE 1.
"DADO"- OBRT ZA GRAĐEVINSKE USLUGE, VL.DAVOR KOCIJANČIĆ, NOVI VINODOLSKI, A. MAŽURANIĆA 24
"DELTA PRINT" OBRT ZA USLUGE I TRGOVINU ,VL. GORAN ŠAFAR, ZAGREB, V.RUŽDJAKA 17
"FRIVANTO", vl. Ivan Frićer, Prekopakra, Matkovac 82
"GRAMOND" USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM I PRIJEVOZ, MLADEN PERŠAK, PODTUREN, I. ZALOKA 1 E
"HLADNIĆ" uljara, proizvodnja, trgovina i usluge, Dejan Hladnić, Koprivnica, Starogradska ulica 56
"INTERKOP SESVETE" usluge građevinskom mehanizacijom i autoprijevoz, vl. NENAD OGNJENOVIĆ, SESVETE, A. STARČEVIĆA 52
"JU-MA PRIJEVOZ" OBRT ZA USLUGE PRIJEVOZA I GRAĐEVINSKE MEHANIZACIJE, vl. MATE JURIČIĆ, STRMEC, HRVATSKIH BRANITELJA 16
"KAMENOLOM - OBRT ZA IZVOĐENJE ZEMLJANIH RADOVA, USLUGE KOMPRESOROM I MINIRANJE", vlasnik MARIN SARDELIĆ "Kosta"
"KATALENIĆ" usluge i trgovina, Krunoslav Katalenić, Gornje Jesenje 55.
"LIBAR" RAČUNOVODSTVENO - KNJIGOVODSTVENI POSLOVI , VL. DENIS CRNČIĆ, RIJEKA STANKA FRANKOVIĆA 18
"LUKIĆ" GRAĐEVINSKI OBRT, PULA, KOCHOVA 2, vl. Bruno Lukić
"PAVLIĆ" - usluge i održavanje Vl. Dragutin PAVLIĆ, Kraljevec na Sutli 43.
"PERIĆ" OBRT ZA GRAĐEVINSKE ISKOPE I CESTOVNI PRIJEVOZ, vl. MARINKO PERIĆ
"PRIZMA" PRIPREMNI I ZAVRŠNI RADOVI U GRAĐEVINARSTVU VL. ZVONKO SABOLIĆ, MALI LOŠINJ, M. MARTINOLIĆA 18
"Protega gradnja"
"ROV" OBRT ZA GRAĐEVINSKU MEHANIZACIJU PAOLO BLAŽEVIĆ,KALDANIJA 30, BUJE
"ROVOKOPAČKE USLUGE", vl. Ivan Stipić, Blacko 46
"RUDOLFO" NISKOGRADNJA VODICE
"STROJOKOP DEBELEC", USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM, ŽELJKA KOČILA, SELNICA, ZRINSKIH 17
"TECNO COP" Obrt za radove građevinskom mehanizacijom i drobiličarstvo, GALIŽANA, G. LEONARDELLI 5, vl. BULEŠIĆ SANDRO
"TERAKOP" GRAĐEVINSKI OBRT, SANDRA DEKOVIĆ, POREČ, PARTIZANSKA 13
"ULJARA HLADNIĆ" proizvodnja i trgovina
"PATAFTA I SINOVI" PJESKARENJE I PERADARSTVO
A 3 GRAĐEVINSKI OBRT - ALAGA LIPOVIĆ
A 3, građevinski obrt, vl. Alaga Lipović, Umag, Ernesta Miloša 19
A 3, građevinski obrt, vl. Alaga Lipović, Umag, Ernesta Miloša 19
A.T. - KOP d.o.o.
A.T. RUŠENJE d.o.o.
AAP
AB OBZOR
AC-GM GRADITELJSTVO d.o.o.
AD MUCKO d.o.o.
ADAPTING USLUGE, obrt za završne radove, VL. MARINKO JOZINOVIĆ, ZAGREB, DUDOVEC 24 A
ADAPTING USLUGE, obrt za završne radove, VL. MARINKO JOZINOVIĆ, ZAGREB, DUDOVEC 24 A
ADI PRODUKT d.o.o.
ADRIAKOP ZANATSKA ZADRUGA RIJEKA
AELA-H.V.D
AGRAM
AGRO ZELENI d. o. o.
AJMONT, obrt za usluge, vl. Toni Ostojić, Jelsa, Jelsa 838
AKING
ALKA-TRADE
ANČICA, uslužni obrt, vl. Ankica Mišinec, Brijest, Usorska 42
ANDRIJA-KOP, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Andrija Tokić, Vir, Put Site 3 A
ANĐELA, obrt za ribarstvo, vl. Ante Spajić, Ulica svetega Križica 18
ANITRAM d.o.o. u stečaju
ANKON d.o.o.
ANTENSKI SERVIS I TRGOVINA SAT IVE, obrt za usluge i trgovinu, vl. Željko Gršković, Krk, Šetalište Sv. Bernardina 6/b
ANTIKA, obrt za građevinarstvo, vl. Ilber Emuši, Hvar, Marina Gazarovića 14
ANTIKA, obrt za građevinarstvo, vl. Ilber Emuši, Hvar, Ulica Braće Buzolić 15
ANTONINA I PARTNER j.d.o.o.
AP-PROJEKT
ARCUS, GRAĐEVINSKI OBRT
ARGOLA, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Đuro Handabaka, Mlini, Popolica 1
ARTIFEX
ARTIS PROMET d.o.o.
ASAMON d.o.o.
AST
ATELIER JAGODIĆ, obrt za proizvodnju i usluge, vl. Danka Šulhof-Jagodić, Donji Miholjac, Kolodvorska 21
ATLAS-COPCO d.o.o.
ATOLLO d. o. o.
AUDENTES d.o.o.
AURORA TRADE j.d.o.o.
AUTOGRAM d.o.o.
AUTOPRIJEVOZ - GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, VLADO SEČEN, VELIKA GORICA, KURILOVEČKA 67.
AUTOPRIJEVOZ - GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, VLADO SEČEN, VELIKA GORICA, KURILOVEČKA 67.
AUTOPRIJEVOZ BRATELJ Obrt za prijevoz, usluge i trgovinu, vl. DAMIR BRATELJ, LUG SAMOBORSKI, LJUDEVITA POSAVSKOG 39
AUTOPRIJEVOZ BRATELJ Obrt za prijevoz, usluge i trgovinu, vl. DAMIR BRATELJ, LUG SAMOBORSKI, LJUDEVITA POSAVSKOG 39
AUTOPRIJEVOZ EDI, OBRT ZA CESTOVNI PRIJEVOZ ROBE, VL.EDI UDOVIČIĆ, TINJAN, GOSPODI 65
AUTOPRIJEVOZ I GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, VL.JADRANKO CEKOVIĆ, VELIKA GORICA, S. FABIJANČIĆA-JAPE 73a
Autoprijevoz i zemljani radovi "DUBRAVA",vl.Natko Jović, Dragljane,Dragljane 2
Autoprijevoz i zemljani radovi "DUBRAVA",vl.Natko Jović, Dragljane,Dragljane 2
AUTOPRIJEVOZNIČKI OBRT "STANKO FUNČIĆ",PAZIN, ŽGRABLIĆI 22,STANKO FUNČIĆ
AUTOPRIJEVOZNIK MARIJAN SRNČEVIĆ, KRAPJE 111
AUTOPRIJEVOZNIK MARIJAN SRNČEVIĆ, KRAPJE 111
AUTOPRIJEVOZNIK, JOSIP ŠIPUŠIĆ, VELIKA GORICA, NIKOLE TESLE 82
AUTOPRIJEVOZNIK, JOSIP ŠIPUŠIĆ, VELIKA GORICA, NIKOLE TESLE 82
AUTOPRIJEVOZNIK, VL. NENAD DEBELJAK, MARČANI 84
AUTOPRIJEVOZNIK, VL. NENAD DEBELJAK, MARČANI 84
AUTOPRIJEVOZNIŠTVO I RADOVI GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM "DIEMMERRE EUROPA TRANSPORTI" VL. ROBERTO MAJER, BUZET, IVANA SANCINA 1
AUTOPRIJEVOZNIŠTVO I RADOVI GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM "DIEMMERRE EUROPA TRANSPORTI" VL. ROBERTO MAJER, BUZET, SOVINJAK 34
B & B-TIM Obrt za montažu bazena, vl. BORKO ĐUKNIĆ, PULA, KATALINIĆA JERETOVA 21
B. S. TEHNIKA d. o. o.
BAČIĆ, pripremni radovi na gradilištu, vl. Danijel Bačić, Benkovac, Ante Starčevića 3.
BAČIĆ, pripremni radovi na gradilištu, vl. Danijel Bačić, Benkovac, Ante Starčevića 3.
BAJAN, obrt za graditeljstvo, vl. Ivan Bajan, Kijevo, Bajani 61
BAJAN, obrt za graditeljstvo, vl. Ivan Bajan, Kijevo, Bajani 61
BAJRAKTARI IMER, GRAĐEVINARSTVO, NISKOGRADNJA
BANDAR, obrt za slatkovodni ribolov vl. Antun Kovačević, Siče, Savska 29
BARKOP, obrt za radove u niskogradnji, vl. Dalibor Bartolić, Bjelovar, Ivanovčanska 2c
BARKOP, obrt za radove u niskogradnji, vl.DALIBOR BARTOLIĆ
Barkop,obrt za radove u niskogradnji,vl. Dalibor Bartolić
BAŠIĆ j. d. o. o.
BENIĆ, OBRT ZA ISKOPE U GRAĐEVINARSTVU, vl. ADRIAN BENIĆ, BAKAR, KRASICA 297 A
BENT d.o.o.
BEPO , OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE vl. ZDRAVKO MATULIĆ , SUPETAR
BERTO, obrt za usluge građevinskom mehanizacijom, vl. Marica Bertović, Kašina, Odvojak veliki brijeg 2
BEŠLIĆ d.o.o.
BEŠO, obrt za zemljane iskope, vl. Emir Bešo, Knežica, Hladnica 15
BEŠO, obrt za zemljane iskope, vl. Emir Bešo, Knežica, Hladnica 15
BETAPROM d. o. o.
BETON GRADNJA MARINA d.o.o.
BETON-PROJEKT
BEZJAK STJEPAN, AUTOPRIJEVOZ, TERETNI
BIKIĆ, obrt za iskope i zemljane radove, vl. Nediljko Bikić, Prgomet, Put Bikića 4
BILOBRK d. o. o.
BIONDIĆ j.d.o.o. za građenje i usluge
BISTRINA d.o.o.
BIŠČAN-GRADNJA j.d.o.o.
BOGUMILA d.o.o.
BOLČEVIĆ, obrt za niskogradnju, prijevoz i usluge, vl. Darko Bolčević, Sesvete, Dugoselska 56
BOLERO-CENTAR d.o.o.
BOROVAC j.d.o.o.
BOSING CO
BOSS, obrt za usluge, vl. Goran Jozing, Otočac, G. Dubrava 39
BOŠČIĆ GRADNJA d.o.o.
BOŠKOVIĆ, obrt za građevinarstvo i usluge, vl. Toni Bošković, Trogir, Bilin Dolac 5
BRACO KOP d.o.o.
BRACO-KOP, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. ANTE BARIČEVIĆ, SLVINICA, SLIVNICA DONJA 105
BRAĆA BENETA, obrt za uslužne djelatnosti, vl. Bruno Beneta, Vaćani, Vaćani donji 47
BRAĆA RADIĆ, Obrt za iskope vl. BORIS RADIĆ, OREBIĆ, Fra Ambroza Testena 23
BRAHOVIĆ d.o.o.
BRAJO d.o.o.
BRAUT, obrt za uslužne radove, vl. Predrag Braut, Krk, Ivana Mažuranića 21
BRAUT, obrt za uslužne radove, vl. Predrag Braut, Krk, Ivana Mažuranića 21
Bravarsko-limarski obrt,TOMISLAV, vl. Jure Velić,Naklice
Bravarsko-limarski obrt,TOMISLAV, vl. Jure Velić,Naklice
BRIŽINA, OBRT ZA GRADITELJSTVO, vl. ŽELJKO AKRAPOVIĆ, STANKOVIĆ, OREBIĆ, Podvlaštica 26
BRIŽINA, OBRT ZA GRADITELJSTVO, vl. ŽELJKO AKRAPOVIĆ, STANKOVIĆ, OREBIĆ, Podvlaštica 26
BRKAN-PLANO d.o.o.
BRKIĆ d.o.o.
BRKIĆ, obrt za usluge pripremnih radova na gradilištu, vl Šime Brkić, Škabrnja, Ulica 18. studenog 1991. 62
BRKIĆ, obrt za usluge pripremnih radova na gradilištu, vl Šime Brkić, Škabrnja, Ulica 18. studenog 1991. 62
BRODAR SOLINE
BRODAR SOLINE
BUOVAC, iskop zemlje, vl. Seka Buovac, Biograd na Moru, Ivana Gorana Kovačića 20
BUOVAC, iskop zemlje, vl. Seka Buovac, Biograd na Moru, Ivana Gorana Kovačića 20
BZ PANONSKI CVIJET
C.B.K. GRADNJA j. d. o. o.
CAR KOP, OBRT ZA USLUGE GRAĐEVINSKOM STROJEVIMA, NIKOLA CAR, MARIJA BISTRICA, PODGORJE BISTRIČKO 15 A
CARIN
CASTRUM IOVIA ZADRUGA - LUDBREG
CEPOS, CENTAR ZA POTICANJE PODUZETNIŠTVA I OBRTNIŠ
CESTING
COLLECTA USLUGE d.o.o.
CONUS
CRNI PUT d.o.o.
ČALE d.o.o.
ČOVO-MALI KOP 1, obrt za građenje i trgovinu, vl. Frano Čovo, HRVACE, Hrvace 14
ČUDIĆ j. d. o. o.
ČUMETA , građevinski obrt vl. STIPE JAKŠIĆ , Supetar
ČUMETA , građevinski obrt vl. STIPE JAKŠIĆ , Supetar
ĆAPIN d.o.o.
ĆURAK, obrt za iskope i prijevoz, vl. Ivica Ćurak, Kaštel Kambelovac, Karlovo 2b
ĆURIĆ & KEKEZ SPORTS MANAGEMENT j.d.o.o.
ĆURIĆ d.o.o.
D&G, Izdvojeni pogon Kamenmost
DABISKOP d. o. o.
DALEKOVOD D.D. ZA INŽENJERING, PROIZVODNJU I IZGRA
DANGUBIĆ d. o. o.
DANIJEL & CO, obrt za prijevoz tereta i zemljane radove, vl. Danijel Peteh, Pula, Medulinska cesta 67
DARANT DUBROVNIK d.o.o.
DARKO ISKOP, obrt za iskope, vl. Darko Belamarić, Šibenik, Dubrava kod Šibenika, Daska 83
DEJAN ISKOPI I PRIJEVOZ j. d. o. o.
DELFINI
DENION j.d.o.o.
DENIS, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Denis Bobanović, Polača, Polača 335
DENIS, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Denis Bobanović, Polača, Polača 335
DESIZ BAU j.d.o.o.
DETAN KOP j. d. o. o.
Diana-DOM d.o.o.
DIJA GRADITELJSTVO
DIKLO GRADNJA d.o.o.
DINO, obrt za prijevoz i zemljane radove vl. Nikica Kustura, Drvenik Mali, Matušin bok 4
DINO, obrt za prijevoz i zemljane radove vl. Nikica Kustura, Seget Donji, Kneza Domagoja 71
DIODEX
DIT-GERAS d.o.o.
DOKA ZAGREB-OPLATNA TEHNIKA
DOM
DOMAC GRADNJA j.d.o.o.
DOMIKOP Obrt za prijevoz, usluge i trgovinu, vl. JOSIP KRIŽETIĆ - LUG SAMOBORSKI, BISTREC 8
DOMIKOP Obrt za prijevoz, usluge i trgovinu, vl. JOSIP KRIŽETIĆ - LUG SAMOBORSKI, BISTREC 8
DUBRAVICA d.o.o.
DUJE-COOP, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. LUKA KALMETA, ZADAR, J. K. SKENDERBEGA 59
E. N. E. L. E. M. d. o. o.
ECO CONSULT
EGRA d.o.o. u stečaju
EKO IMOTSKI, obrt za reciklažu i trgovinu, vl. Nenad Pujić, Glavina Donja, Glavina Donja 342
ELABO
ELEKTRO VODOVI IZRADA ELEKTRO INSTALACIJA I ELEKTRO VODOVA TE ODRŽAVANJE ISTIH
ELEKTRONIKA - NAKLADNIK, Marijan Tenšek, Galovec Začretski 42, Sveti Križ Začretje
EL-MAREKA d. o. o.
EM-KI
EMPLUSPET
ENIKON D.D. ZA IZGRADNJU ENERGETSKIH I INDUSTRIJSK
ERA
ESAD I DR. j. t. d.
EŠEGOVIĆ,GRAĐEVINSKI OBRT VL. JOSIP EŠEGOVIĆ,DUGO SELO,ŠAŠKOVEČKA 29 A
ETING INŽENJERING
EURCO d.d.
euro iskop d.o.o.
EURO KOCKA j.d.o.o.
EUROISKOP j.d.o.o.
EUROKOP d.o.o.
EUROPALINE
EURO-PROM trgovina, prijevoz i usluge, Janko Dragčević, Kraljevec Radobojski 1, Radoboj
EURORAD, obrt za građevinarstvo, prijevoz i usluge, vl. Ante Katić, Imotski, Blajburška ulica 11
EURORAD-LOVREĆ, obrt za građevinarstvo, prijevoz i usluge, vl. Ante Katić
FALANGA ISTRA d.o.o.
FJORD, obrt za usluge, vl. Metkior Ćurin, Gdinj, Gdinj 69
FLORING-D d.o.o.
FODERE USLUGE d.o.o.
FORTUNAL d.o.o.
FOSSIO d. o. o.
FOTO - VIDEO STUDIO I TRGOVINA "HRVO", ZAJEDNIČKI OBRT, ZLATKO I HRVOJE ŠORŠA, LJUDEVITA GAJA 11, PREGRADA
FRANK, obrt građevinske mehanizacije, vl. Dejvid Frank, Umag, 6. svibnja 15
FRANKIĆ M. obrt za građevinarstvo, vl. Mirjana Frankić
Frizerski obrt NEVA, vl. Ivica Čotić, Split, Doverska 40
FUGAPLAST
G R A D N J A ZANATSKI OBRT
G.M. MAXTEH, GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA
G.M. PAVELIĆ d.o.o.
G.P.P. MIKIĆ
G.S. - ISKOP d.o.o. u stečaju
G.T.G.-ADAPT
G.T.M. d.o.o.
GAJ NISKOGRADNJA, OBRT ZA GRAĐEVINARSTVO, vl. ZORAN VEŠLIGAJ, ZAGREB, OREŠJE 40
GAŠE d. o. o.
GENEROSIUS j.d.o.o.
GEO BUŠENJE d.o.o.
GEO DRIL d.o.o.
GEO MUCKO, obrt za usluge bušenja, vl. Darko Mucko, Varaždin, Tina Ujevića 1
GEOAPIS GRAĐEVINARSTVO I USLUGE vl. TOMISLAV CIBAN JASTREBARSKO ANTE KOVAČIĆA 3
GEOBIM d.o.o.
GEOBUŠAČ d.o.o.
GEOBUŠAČ-INŽENJERING j.d.o.o.
GEODRILL d. o. o.
Geo-eko projekt d.o.o.
GEOLAB d.o.o.
GEOMEHANIKA d.o.o.
GEOMIN d.o.o.
GEOSERVIS A.S. d.o.o.
GEOSONDA d.o.o.
GEOSONDA d.o.o. Zenica, Glavna podružnica Velika Ludina
GLAS GRADNJA d.o.o. u stečaju
GLAVAN d.o.o.
GMP TOMIŠIĆ, obrt za iskope, vl. Andi Tomišić
GO-GO, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Gordan Kalafatović, Janjina, Janjina 41
GOLEMI, vl. Vinko Golem, Vrana, Pećina 61
GP JOLE COMMERCE, obrt za prijevoz i usluge bagera, vl. Joško Kasalo, Zagreb, Ulica Dr. Luje Naletilića 90 B
GP KRK, D.D. KRK
GP MILARDOVIĆ d.o.o.
GR MALNAR, obrt za graditeljstvo, Tršće, Ulica Drašce 6, vlasnik: Gojko Malnar
GRADITELJSTVO JELIĆ j.d.o.o.
GRADNJA DRAGEC j.d.o.o.
GRADNJA FLEGO d.o.o.
GRADNJA PLUS D.O.O.
GRADNJA TOMIĆ, GRAĐEVINARSTVO, VISOKOGRADNJA
GRAĐEVINARSTVO ILIĆ j.d.o.o.
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA - ČEDO BLAŠKOVIĆ
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA "CITKOVIĆ", ZORAN CITKOVIĆ, GRIŽANE, BLAŠKOVIĆI 30A
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA "TIN" VL. ROBERT KRMPOTIĆ, VELIKA GORICA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 113
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA I AUTOPRIJEVOZ, TVRTKO RADOVANOVIĆ, VELIKA GORICA, DR. ANDRIJE ŠTAMPARA 37
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA vl. DAMIR MILANOVIĆ, VIŽINADA, FABRIKA 1A
GRAĐEVINSKI ISKOPI MARIJO, VL. MARIJO SAMARDŽIĆ, CRIKVENICA, BENIĆI 6
GRAĐEVINSKI OBRT "ISKOPI MILARDOVIĆ", VL. IVAN MILARDOVIĆ, CERNIK, CERNIK 43
GRAĐEVINSKI OBRT "ISKOPI", VL. NEDILJKO MILARDOVIĆ, ČAVLE,MAVRINCI,BAJTA 9
GRAĐEVINSKI OBRT "PARTNER", RIFET OMEROVIĆ,NOVI VINODOLSKI, POD SV.MIKULJ 60A
Građevinski obrt "PATRLJI", rad građevinskim strojevima, vl. Sveto Patrlj, Podbablje Gornje
GRAĐEVINSKI OBRT "STJEPIĆ" MARIO STJEPIĆ, RIJEKA, EMILIJA RANDIĆA 11
GRAĐEVINSKI OBRT "ŠIPURA", VL. JAKICA ŠIPURA, DUGO SELO, VELIKA OSTRNA, ZAGREBAČKA 108
Građevinski obrt D&G, vl. Maja Perić, Imotski, Bruna Bušića 8
Građevinski obrt ŠALIĆ, vl. Zlatko Šalić
GRAĐEVINSKI RADOVI I PRIJEVOZ "USLUGA" MLADEN RADE, REPUŠNICA, FUMIĆEVA 5
Građevinsko - prijevoznički obrt, ROKOP, vl Roko Prgomet, Vrh Visoke 70, Split
GRAĐEVINSKO - TRGOVAČKI OBRT "TOMY MONT", vl. TOMO MARČINKOVIĆ, SESVETE, PLANINSKA 31
GRAĐEVINSKO-PRIJEVOZNIČKI OBRT "ADRIANA" KRK, VL.HAMZA BYTYQI, S.NIKOLIĆA 38B
GRAĐEVINSKO-PRIJEVOZNIČKI OBRT, RAŠIĆ, vl. Mario Rašić, Vjekoslava Paraća 9, Split
GRAĐEVINSKO-PRIJEVOZNIČKI OBRT, RAŠIĆ, vl. Mario Rašić, Vjekoslava Paraća 9, Split
GRAĐEVINSKO-USLUŽNI OBRT "NY", IVICA KOMAZIN, RIJEKA, KUMIČIĆEVA 41B
GRAĐEVINSKO-USLUŽNI OBRT ROGLIĆ, VL. IGOR ROGLIĆ, MAKARSKA, GRAČKE SKALE 2.
GRAĐEVNAMEHANIZACIJA
GRAĐEVNO ZEC, GRAĐEVINSKI OBRT
GRAFING-A
GRASA
GRGA KOP, obrt za zemljane radove, vl. Joško Grgurin, Kaštel Kambelovac, Cesta dr. Franje Tuđmana 516
GRGA KOP, obrt za zemljane radove, vl. Joško Grgurin, Kaštel Kambelovac, Cesta dr. Franje Tuđmana 516
H. S. D. GRADNJA d. o. o.
HEPTA
HERAKLO - GRAĐENJE d.o.o.
HGB d.o.o.
HIDROKOP d.o.o.
HILT-MONT, DIJAMANTSKO REZANJE I BUŠENJE BETONA
HLADNIĆ uljara, proizvodnja, trgovina i usluge, Dejan Hladnić
HRGOVIĆ, obrt za građevinske radove i prijevoz, vl. Boris Hrgović, Podstrana - Strožanac Gornji, Domovinskog rata 89
HUBOR d.o.o.
HUMINA GRADNJA d.o.o.
I.B.JAZBINA
I.P.D. j. d. o. o.
IGI ISKOPI, obrt za usluge iskopa mini bagerom, vl. Igor Lasan, Vodice, Stanka Mićina 3a
IKA, obrt za iskope i usluge, vl. Ante Kodžoman, HRVACE, Hrvace 288
IKO, obrt za iskope, vl. Ivica Bertetić, Kanfanar, Pilkovići 26
ILIBAŠIĆ d. o. o.
IMCB
IMOTA, obrt za usluge, vl. Jure Puljić, Hvar, Vicka Butorovića 49
INCRIBRO j.d.o.o.
INGENIUM TRADE d.o.o.
INGRAD, Obrt za građevinarstvo i prijevoz vl. Ante Vrdoljak, Split , Tršćanska 3
IN-KOP, obrt za usluge, vl. Ivan Ugarković, Čačinci, Ravna 60A
INOX-STIL obrt za izradu , montažu i trgovinu metalnih konstrukcija
Interijer-stil
ISKOP ZEMLJE I ZIDARSKO - TESARSKI OBRT " O B N O V A " VL. ANTE HRGOVIĆ, VUKOVAR, B.J.JELAČIĆA 145
ISKOPI 4 D j. d. o. o.
ISKOPI BRAČIĆ obrt za usluge, iskope zemljane radove vl. Predrag Bračić, Vodice, Ljubljanska 2
ISKOPI DENIS d.o.o.
ISKOPI FUČEK ZADRUGA
ISKOPI GUNDE, obrt za pripremne radove, vl. Ivica Karamarko, Kruševo, Gornja Otišina 2
ISKOPI I TRANSPORTI BELOBRAJDIĆ d. o. o.
ISKOPI IVANAC, obrt za cestovni prijevoz robe i iskope vl. Valentino Ivanac, Makarska, Molizanskih hrvata 39
ISTARSKI Y d. o. o.
IVA frizerski salon, vl. Iva Tonc, Višnjevac, Petra Zoranića 6
IVANDIĆ j.d.o.o.
IVANIŠEVIĆ-GRADNJA
IVKOVIĆ-GRADNJA, GRADITELJSKI OBRT, VL. NEVEN IVKOVIĆ, ŠKABRNJA, HRVATSKOG DRŽAVNOG SABORA 150,
IVONA, frizerski obrt, vl. Dijana Banić, Pokupsko, Pokupsko 15
IZDVOJENA POSLOVNA JEDINICA - SPORTSKO REKREACIJSKI CENTAR " A S " , VUKOVAR, ILOČKA BB
IZDVOJENI POGON 2, MALINSKA, UVALA/PARK VRTAČA
izdvojeni pogon caffe-bar "SAN",Zagrebačka bb,Vrgorac
Izdvojeni pogon VILLA-RUSTICA DEPADANCE
IZDVOJENI POGON-SECA OTOK HVAR-
IZOMAT PROMET d.o.o.
J. F. d. o. o.
JABUKA, TRGOVAČKI OBRT vl. AGRON GAXHERRI, KORČULA, Dubrovačka cesta bb
JAVOR, obrt za usluge, vl. Zlatko Javor, Brinje, Zadgrad 14 a
JOŠKO KALAFATOVIĆ, IZVOĐENJE ZEMLJANIH RADOVA "KRTICA" JANJINA, Janjina 41
JOVANOVIĆ MILAN, DIPL.ING., SUDSKI VJEŠTAK ZA ARHI
JOZINOVIĆ d.o.o.
JURIĆ Obrt za građevinarstvo, prijevoz i turizam, vl. Ante Jurić
KAČAR-MONT SERVIS
KAMENAR GRADITELJSTVO d. o. o.
KARIZMA, obrt u građevinarstvu, vl. Ivan Mileta, Labin, Istarska 19
KAVRO, Obrt za zemljane radove, vl. Anton Peruško, Kavran, Kavran 64
KOKO,obrt za građevinarstvo, obalni prijevoz putnika i turističke usluge, vl. Goran Topić, Baška Voda, Jure Kaštelana 16
KOLOS
KONSTRUKTOR, D.D. ZA GRADITELJSTVO RIJEKA
KOPKO d.o.o.
KRISTIĆ, obrt za usluge čišćenja, vl. Daliborka Kristić, Buković, Buković 314
KRKA INVEST d.o.o.
KRSTUL j.d.o.o.
KRT PROMET d.o.o.
KUBIK SAT j.d.o.o.
KULIRI-NESEK d.o.o.
L K L - CIRKVENČIĆ, USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM, IVAN CIRKVENČIĆ, MALA SUBOTICA, BENKOVEC 28
LABINJAN, obrt za građevinsku mehanizaciju i trgovinu, vl. Adriano Labinjan, Nova Vas, Brčići, Vala 5
LABORA d.o.o.
LANET
LAPOR d.o.o.
LAPOV d.o.o.
LEGIJA d.o.o.
LIMITLESS, OBRT ZA USLUGE NA VISINI, vl. BOŽIDAR MARKOVIĆ, RIJEKA, LUKOVDOLSKA 3 B
LIPOŠĆAK obrt građevinske mehanizacije,miniranje i autoprijevoz, Mario Lipošćak
LUBAR GRADNJA j.d.o.o.
LUJKO d.o.o.
LUKA & TEO j.d.o.o.
LJUBLJAN d.o.o.
M. K. GRADNJA d. o. o.
M.K.M. d.o.o.
M.K.M.INŽENJERING
M.Ž.N.K. d.o.o.
MALI BAGER d.o.o.
MALI ZIDAR d.o.o.
MAPI, sanacija površina i zemljani radovi, vl. Marko Pištan, Buje, Klesarska 38
Marangun i ja j.d.o.o.
MARASOVIĆ d.o.o.
MARASOVIĆ ZM, obrt za graditeljstvo, vl.Zoran Marasović, STRMENDOLAC
MARINKO ZUBČIĆ, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Marinko Zubčić
MARKO KOP j. d. o. o.
MARTA, obrt za zabavu, vl. Davorka Čudina, Pakoštane, Vukovarska 4
MATKO KOVAČEVIĆ j.d.o.o.
MD PROFIL
MDS-GRADNJA d.o.o.
MEHANIZACIJA "ČAVNIČAR", MARIO ČAVNIČAR, STANETINEC 7
MEHANIZACIJA BURA d. o. o.
MEHANIZACIJA, ZA GRAĐEVINARSTVO I TRANSPORT
MENTOR d.o.o.
MEROLINO GRADNJA d.o.o.
MEUS
MILETIĆ, OBRT ZA USLUŽNE DJELATNOSTI, VL. IVAN MILETIĆ, NOVI VINODOLSKI, PLAŽA GRABROVA, LOKACIJA BR.58
MINER d. o. o.
MINERVO d.d. Ljubljana
M-ING d.o.o.
MIRP d. o. o.
MITON
MK-ISKOP,obrt za graditeljstvo,vl.Marko Križanović,Kadina Glavica,Popovići 4
MLAĐO d. o. o.
MM - INSTALACIJE, MARIO MIKULAN, DONJA DUBRAVA, MATIJE GUPCA 40
MM USLUGE j. d. o. o.
MONDO-KOP, obrt za pripremne radove na gradilištu i graditeljske usluge, vl. Davor Knežević, Jasenice, Maslenica, Petra Zoranića 1
MORSKI RIBOLOV M O R S K I V U K
MRĐEN d.o.o.
MT PLUS d. o. o.
MYRRHA j.d.o.o.
N.R. VALEX d.o.o.
ND GRUPA d.o.o.
NIKHOF d.o.o.
NIKO-KOP, obrt za prijevoz i rad građevinskim strojevima, vl. Zvonimir Žužul
NIKOP d. o. o.
NINO, obrt za ugostiteljstvo i usluge, vl. Jelena Vukman Viljac, Seget Vranjica, Bruna Bušića 21
NISKOGRADNJA JEREŠIĆ, obrt za niskogradnju i usluge, vl. Kristijan Jerešić, Trnovec, Cvjetna 2
NOVOTEHNA, D.D. ZA GRAĐEVINARSTVO RIJEKA
OBRT "PATAFTA I SINOVI", FRANJO PATAFTA, STRAHONINEC, POLJSKA 6
OBRT SANDROKOP, vl. SANDRO POLDRUGOVAC
Obrt za cestovni prijevoz GARIĆ - TRANSPORTI, vl. Goran Garić, Split, Biogradska 7.
Obrt za građevinarstvo i prijevoz, BOŽE, vl. Bože Škaričić, Podgrađe
OBRT ZA GRAĐEVINSKE I ZEMLJANE RADOVE PAULKOP, Cerovlje, Dujanići 48, Ivan Paulišić
OBRT ZA ISKOP I ODVOZ "GAVAN-D", DANIEL SALOPEK, OGULIN, I.G.KOVAČIĆA 22
Obrt za iskope i prijevoz VUKO ISKOPI, vl. Toni Vuko , Vukovarska 160, Split
OBRT ZA ISKOPE I ZEMLJANE RADOVE "JANJUŠIĆ", Pula, Mletačka 6, vl. Davor Janjušić
OBRT ZA ISKOPE I ZEMLJANE RADOVE "PAJO-COOP", VODNJAN, F. GRANDE 40, vl. ADRIJANO PAJKOVIĆ
Obrt za izradu softwarea " DELTA OMEGA "vl. Davor Orešković, Stinice 12, Split
OBRT ZA POLJOPRIVREDU '' DANI '', vl. DANIJEL KRALJEVIĆ, UMAG, ZEMLJORADNIČKA 11.
OBRT ZA POSREDOVANJE U TRGOVINI, PROMIDŽBU I KNJIGOVODSTVO "FILIPKOM", MARINA RIBIĆ, ZAGREB, 4.CVJETNO NASELJE 19.
OBRT ZA PRIJEVOZ I GRAĐEVINARSTVO "DUJO" vl. DUŠAN BOROZAN, BRAČEVIĆ, BRAČEVIĆ 30
Obrt za prijevoz robe "AUTOPRIJEVOZ" - vlasnik DAVOR HERAKOVIĆ, SAMOBOR, PAPE IVANA XXIII 17
OBRT ZA PRIPREMNE GRAĐEVINSKE RADOVE "JANKO" VL. TONĆI JANKO, TUČEPI, EKONOMIJA 17
OBRT ZA RAD SA GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM"KOP"Pazin, Munci 25/b,Viktor Dobrila
OBRT ZA RUŠENJE GRAĐEVINSKIH OBJEKATA I ZEMLJANI RADOVI "ŠAINIKOP", PAZIN, ŠAINI 46, VL. FRANKO ŠAINA
OBRT ZA RUŠENJE GRAĐEVINSKIH OBJEKATA I ZEMLJANI RADOVI "TENICOP"Gračišće,Češići136/a,Nevio Tomišić
OBRT ZA RUŠENJE GRAĐEVINSKIH OBJEKATA I ZEMLJANI RADOVI "TENICOP"Gračišće,Češići136/a,Nevio Tomišić
OBRT ZA TRANSPORT, GRAĐEVINARSTVO, TRGOVINU I USLUGE MIHALIČEK, VL. STJEPAN MIHALIČEK
OBRT ZA TRGOVINU, GRAĐEVINARSTVO I USLUGE MARASOVIĆ vl. SUZANA MARASOVIĆ
Obrt za ugostiteljstvo, graditeljstvo i zemljane radove "GALEŠIĆ", vl. Joso Galešić, Donje Raštane 47
Obrt za usluge FRIZERSKI STUDIO TANJA, vl. Tatjana Vardić, Split, Tršćanska 53
OBRT ZA USLUGE GRAĐEVINSKE I KOMUNALNE MEHANIZACIJE "MARKOP", DRAGUTIN MARGETIĆ, BREZNICA 219
Obrt za usluge i zemljane radove, KATUŠIĆ, vl. Zdravko Katušić, Omiš, Č. Ž. Dražojevića 6
Obrt za usluge PRIJEVODI KNEZOVIĆ, vl. Snježana Knezović
Obrt za usluge PRIJEVODI KNEZOVIĆ, vl. Snježana Knezović, Starčevićeva 13, Split
Obrt za usluge u građevinarstvu MRKONJIĆ, vl. Željko Mrkonjić
OBRT ZA USLUŽNE DJELATNOSTI "MILETIĆ", VL. IVAN MILETIĆ, NOVI VINODOLSKI, SOPOT 8
OBRT ZA WEB DIZAJN "JURA" VL. TOMISLAV VUČIČEVIĆ ŽUPANJA, LJ.GAJA 29
OBRT ZA ZABAVU I REKREACIJU "PeTja" VL. ANDREJA ANDRENŠEK-VUKAJLOVIĆ, MALI LOŠINJ, A/C ČIKAT
Obrt za zemljane radove i prijevoz robe cestom " RIBIČIĆ " vl. Marin Ribičić, Markov put 83, Stobreč
OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE I PRIJEVOZ TERETA "PRO-KOP" vl. IVAN ŽIŽIĆ, SOLIN, A. STARČEVIĆA 151
Obrt za zemljane radove, prijevoz i poljoprivredu BILOPLOD, Stjepan Drveni, Donja Velika 31
Old Brick d.o.o.
OLL-FAST COMMERCE d.o.o.
OPERARIUS j.d.o.o.
OPTIKA SPECTO - OBRT ZA IZRADU NAOČALA vl. JOSIP ČERINA, BLATO, 32. ULICA br. 3
ORCUS HILT d. o. o.
ORTAK j. d. o. o.
P.C. VERDE d.o.o.
PANDORA d.o.o.
PANZA, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Ivan Panza, Zadar, Otokara Keršovanija 2 B
PANZA, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl.Ivan Panza, Zadar, Otokara Keršovanija 2 B
PARK L&M d.o.o.
PASIKE, obrt za građevinarstvo i posredovanje u trgovini, vl.Marijo Radilović
PAVLAK GRADNJA d.o.o.
PERČIĆ d. o. o.
PERLA, TRGOVAČKI OBRT, VIŠNJA JURIN,VARAŽDIN, SUPILOVA 50/A
PERŠAK PROJEKT d.o.o.
PIKER-TIM d.o.o.
PINČIĆ d.o.o.
PLING d.o.o.
Podizanje krovnih konstrukcija, zemljani radovi, usluge "ANTUNOVIĆ" vl. Ivica Antunović, OTRIĆ-SEOCI, Otrić-Seoci 139
POLJODJELSKO - TRGOVAČKI OBRT " BRAJKO " VL. STJEPAN HRUŠKAR, RETKOVCI, M. GUPCA 37
Poljoprivredno gospodarstvo "PETEH" vl. Josip Peteh, Žminj, Žrtava fašizma 17
PRANJIĆ, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. FRANJO PRANJIĆ, ŽRNOVO, Žrnovo 1295 B
PRETULA d. o. o. u likvidaciji
PRIJEVOZ KOP j.d.o.o.
PRIJEVOZ TERETA CESTOM I PRUŽANJE USLUGA GRAĐEVINSKIM STROJEM, VL. TOMO PAVLEČIĆ, VELIKA GORICA, KNEZA PORINA 125.
PRIJEVOZ TERETA I USLUGA RADNIM STROJEVIMA,ZLATKO CVETKOVIĆ,NOVA GRADIŠKA
PRIJEVOZNIČKO-GRAĐEVINSKI OBRT "MARIČIĆ", vl. SINIŠA MARIČIĆ, IVANIĆ-GRAD, VULINČEVA 100
PRIMORJE NEKRETNINE
PRIMORKA d.o.o.
PRIPREMNI I ZAVRŠNI RADOVI NA GRADILIŠTU I TAXI PRIJEVOZ "RUDI-GRADNJA", VL.RUDI GEGIĆ, DUGO SELO, V. NAZORA 35
PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU ALBINO KOP, VL. ALBINO RADOVIĆ, VIR, LOZICE 33
PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU BOŽIDAR PETANI, VL. BOŽIDAR PETANI, ZADAR, J. K. SKENDERBEGA 2
PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU JURJEVIĆ, VL. TOMISLAV-NIKOLA JURJEVIĆ
PRIVIJA d.o.o.
PRKA TRANSPORT d.o.o.
PROIZVODNJA GRAĐEVINSKE STOLARIJE OD METALA I PVC PROFESIONAL, VL. ZORAN ĐAKOVIĆ, ZADAR, SPLITSKA 42,
PUŠINA d.o.o.
QUBIK SYSTEM, obrt za iskope i prijevoz tereta, vl. Branislav Šolaja i Tanja Erceg, Pula, Medulinska 13B,
RAČUNOVODSTVENI OBRT SALDO, VL. ANA ĐORDIĆ, ŽUPANJA, A. M. HRVATSKE 13
REMETINEC GRADNJA d.o.o.
RG VRH 46 d.o.o.
RIBARSKI OBRT - vl. Mirko Ribarić, Rab, Banjol 228
RIBARSKI OBRT SV.MIKULA, VL. DALIBOR GAJZLER, MALINSKA, ROVA 20
RIJEKAPROJEKT - GEOTEHNIČKO ISTRAŽIVANJE d. o. o.
ROBI, obrt za uzgoj peradi, vl. Robertino Bublić, Karlovac, Rečica 82
RODUL
ROGLIĆ d.o.o.
ROVOKOPAČ, Obrt za građevinske radove, vl. Josip Vinković, Lubena, Gradec, Lubena 45
ROYAL d. o. o.
RS, OBRT ZA PRIPREMNE GRAĐEVINSKE RADOVE, VL. SADMIR RAČIĆ, CRIKVENICA, PODŠUPERA 30D
RUNIL, OBRT ZA USLUGE, vl. RUŽICA LALIĆ NOVAKOVIĆ, RIJEKA, GRBASTE 41
RUŠKAČ COMPANY j.d.o.o.
S.I.I.M. - KOP. d.o.o.
SAECULO d.o.o.
SAGITTARIUS d.o.o.
SALVUS GRADNJA d.o.o.
SANTA
SB PROJEKTIRANJE
Schwarzl d.o.o.
SKELA BANOVINA j.d.o.o.
SKELE LAYER, GRAĐEVINARSTVO, SKELE
SKOMONT d.o.o.
SLAK
SONUS
SSSR GRADNJA d.o.o.
STUDIO KOSE "MARINA", MARINA OVČAR, DONJI ZEBANEC 5 A
SULE-GRADNJA, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Ramo Šušić, Milovčići, Milovčići 59
SUTON d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
SUZI d. o. o.
SVIB, d.o.o.
SVJETLOST IZOLATERSKI OBRT, VL. JOSIP SMOLČIĆ CERNA, M. CERNA 140
SYNERGIA d.o.o.
ŠANDROPROM d.o.o.
ŠILOVIĆ
ŠIME PUNTA j.d.o.o.
TEA-USLUGE d.o.o.
TEC GRADNJA d.o.o.
TEH-GRADNJA
TEHNOEKSPERT
TEHNO-KANAL
TEHNOKOP d.o.o. u stečaju
TEHNO-REZ D.O.O.
TEID d. o. o.
TERAKOP GRAĐEVINSKI OBRT, SANDRA DEKOVIĆ
TERRA KOP MEHANIZACIJA d.o.o.
TIĆAK-ŠPUREJ NENSI DIPL.ING.GRAĐ., UREDOVLAŠTENOG
TILLANDSIA d.o.o.
TIM ARSA d.o.o. u likvidaciji
TINA i BONI, obrt za usluge vl. Jadranka Percela, Zagreb, Bolnička 14
TOMAŠ-KOP d.o.o.
TOOMBA d.o.o.
TRANS EURO d.o.o.
TRANSPORTI LEONARDELLI, obrt za prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu, Galižana, Veli Vrh 4, vl. Gildo Leonardelli
Trgovački i uslužni obrt MANIR, vl. Nikola Šalja Vrsar, Sv. Martina 6
TRGOVAČKI OBRT "MARIO" vl. STANKA JERKOVIĆ, RIJEKA, FRANJE ČANDEKA 8
Turistički obrt "EXSTO", vl. Anada Pehar, Plat, Grujica 43
TUSTICA d.o.o.
ugostiteljski obrt "TRAPULA" Šibenik, Obala Palih Omladinaca 12
Ugostiteljsko-uslužni obrt "GRANIĆ",vl.Dražan Granić,Banja
UKALOVIĆ, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. KRISTIJAN UKALOVIĆ, SUHOVARE 23
Uklanjanje građevina i pripremni radovi na gradilištu "DELTA REZ", vlasnik Ante Petković, METKOVIĆ, N. Tesle 11
UNIVERZALNI DOM d.o.o.
USLUGE GRAĐEVINSKE MEHANIZACIJE "TONI", vl. STARČIĆ TONI, FUNTANA, POD KAŠTELOM 9
USLUGE GRAĐEVINSKIM STROJEVIMA GUNJA VL. MEHO ĆERIMOVIĆ
USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM "BESTIJANIĆ", IVICA BESTIJANIĆ, ZEBANEC SELO 126
USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM "ČEFO-KOP", STJEPAN LEVAČIĆ, ŽIŠKOVEC 53 A
USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM "DOVEČER", GORAN DOVEČER, DUNJKOVEC, I. G. KOVAČIĆA 21
USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM "KRALJIĆ", ŽELJKO KRALJIĆ, SELNICA, ZRINSKIH 12
USLUGE ROVOKOPAČEM ROBERT KAPOVIĆ ŽUPANJA
USLUGE U ŠUMARSTVO I GRADITELJSTVU,TRGOVINA I UGOSTITELJSTVO,vl.Djak Jozo,Kralja Tomislava 2,Novi Vinodolski
USLUŽNI OBRT " TAUS " OMIŠALJ, VL. SUZANA KRALJIĆ, BRGUČENA 15 A
USLUŽNI OBRT "DOMITEL" vl. BOŠKOVIĆ GORAN, VABRIGA, ISTARSKE KONTRADE 105
USLUŽNI OBRT "IVETIĆ", vl. IVANA IVETIĆ, POREČ, TINJANSKA 6
USLUŽNI OBRT "JURICA",vl.BERTI PLENKOVIĆ-STARI GRAD
USLUŽNI OBRT "PLIMA" vl. ŽIVKO BARIŠIĆ, RIJEKA, KARASOVA 3
V.D.M. UKLANJANJE GRAĐEVINA d.o.o.
V.S. AREO d.o.o.
VEMA PRIJEVOZ, obrt za usluge, Velimir Tominac, Sisak, Radnička ulica desni odvojak 1
VG ART d.o.o.
VID REZ, obrt za uklanjanje građevina i radove na gradilištu, vl. Ivica Bukovac, Vid, Naronski trg 5
VIDOV, obrt za pripremne radove na gradilištu i prijevoz, vl. Viktor Vidov, Luka, Sali Luka 14
VINKO, obrt za usluge pripremnih radova na gradilištu, vl. Vinko Buškulić, Vir, Ulica Borisa Krnčevića 78
Viridis Magia d.o.o.
VLAH SENKO DIPL.ING.GRAĐ., URED OVLAŠTENOG INŽENJE
VODOINSTALATERSKI I GRAĐEVINSKI OBRT, USLUŽNE DJELATNOSTI "FRIO", vl. DARIO FRIŠČIĆ, BJELOVAR, GALOVAC 2
VOLTA d. o. o.
VOLUNTAS D.O.O.
VRŠENJE USLUGA STROJEM GRAĐEVINSKE MEHANIZACIJE vl. DAVORKA PODOBNIK, KASTAV, ĆIKOVIĆI 131 A
W M L, GRAĐEVINSKI OBRT
ZAGREB-INVEST
ZAJEDNIČKI OBRT ZA CESTOVNI PRIJEVOZ ROBE I GRAĐEVINARSTVO "FLOMAR"Sveti Petar u šumi, Banovci 67, Florijan i Marinko Banovac,
Zajednički obrt za građevinarstvo, ugostiteljstvo i ribarstvo AM, Aldo Ukanović i Mirko Jelić, Poreč, Žbandaj 1
Zajednički obrt za građevinarstvo, ugostiteljstvo i ribarstvo AM, Aldo Ukanović i Mirko Jelić, Poreč, Žbandaj 1
Zanatska radnja "Zidar" vl. Šoštarić J., Tršće, Makov Hrib, Prhutarska 12
Zanatsko prijevoznički obrt ŽUŽIĆ - Ivan Žužić Vrh
ZARAKOP d.o.o.
ZEMLJANI RADOVI "DARBEL", DARKO ŠKVORC, BELICA, ČAKOVEČKA 4
ZEMLJANI RADOVI "ŠAFARIĆ", MARKO ŠAFARIĆ, OKRUGLI VRH 123
ZEMLJANI RADOVI "TRČAK", Božidar Trčak, Bedekovčina, Aleja D. Domjanića 14.
Zemljani radovi ,uzgoj voća i povrća MUSULIN vlasnik Miro Musulin, Opuzen,Mandarinska 3
ZEMLJANI RADOVI ARI, POLJE, VL.OSMAN POTRIĆ, BLATIŠĆE 1 A
ZEMLJANI RADOVI I PRIJEVOZ TERETA, vl. ANTE MUSTAPIĆ
ZEMLJANI RADOVI U GRADITELJSTVU I AUTOPRIJEVOZ,VINKO ERDELJA,MIHOVLJAN 382
ZIDARSKI OBRT M & T OMIŠALJ, VL. MIROSLAV TADIĆ, PUŠĆA BB
ZIDARSKO FASADERSKA RADNJA I ZAVRŠNI RADOVI vl. ANTE JOLIĆ DONJA ZDENČINA VLADIMIRA NAZORA 28
ZIS USLUGE j.d.o.o.
ZOE PROJEKT d.o.o.
ZORAN PRKIĆ j.d.o.o.
ZVONAC
ŽUNIĆ - TEH d. o. o.
ŽUPANIJSKE CESTE ZAGREBAČKE ŽUPANIJE
" A & J " PROIZVODNJA I ZEMLJANI RADOVI, OKLAJ, MARIĆI 2 A
" D&M BAŠIĆ ", obrt za građevinarstvo, vl. Dragan Bašić,Glavina Donja
" EKO - NOVA " KEMIJSKA ČISTIONICA, VL. ZLATKO PAVIĆ, ZAGREB, ZAGREBAČKA AVENIJA 104
" M & S " Hortikulturni obrt, vl. Mario Sertić, Split, B. Papandopula 27
" MARI- ECO" -UREĐENJE OKOLIŠA I AUTOPRIJEVOZ, vl. MARIO LOVRETIN,Slavetić,Slavetić 38,JASTREBARSKO
"A. B. GRADITELJSTVO", vl. Anto Bilić , Sv. Ivan Zelina , Prigorska 4
"A. B. GRADITELJSTVO", vl. Anto Bilić , Sv. Ivan Zelina , Prigorska 4
"AUTOPRIJEVOZNIK" TIHOMIR BREBRIĆ, MARKUŠEVEC TUROPOLJSKI, MARKUŠEVEC 16
"AUTOPRIJEVOZNIK" TIHOMIR BREBRIĆ, MARKUŠEVEC TUROPOLJSKI, MARKUŠEVEC 16
"AUTOPRIJEVOZNIK",Igor Antonić,Bribir,Sv.Mikula 17c
"CAT - MERC" GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA I JAVNI PRIJEVOZ STVARI, ŽELJKO TURČIĆ, PREGRADA, LJUDEVITA GAJA 14
"CAT - MERC" GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA I JAVNI PRIJEVOZ STVARI, ŽELJKO TURČIĆ, PREGRADA, LJUDEVITA GAJA 14
"CHIPEM II"
"CodeIT" INFORMATIČKE USLUGE, MIROSLAV LAKOTIĆ, BATINA, KRALJA ZVONIMIRA 33
"ČAVO ISKOPI"Obrt za zemljane radove - Zaton
"ČUPA" obrt za taksi službu i cestovni prijevoz putnika, Ivica Čupić, Gornje Vataje 50, Dubravka
"DADO"- OBRT ZA GRAĐEVINSKE USLUGE, VL.DAVOR KOCIJANČIĆ, NOVI VINODOLSKI, A. MAŽURANIĆA 24
"DEEM - GRADNJA" OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE, PULA, MONCANOR 18, vl. MEHO DURMIŠEVIĆ
"FAUST-BAU" OBRT ZA ZEMLJANE I GRAĐEVINSKE RADOVE, PULA, Kolhiđanska 8, vl. ZVONKO FILIPOVIĆ
"FAUST-BAU" OBRT ZA ZEMLJANE I GRAĐEVINSKE RADOVE, PULA, Kolhiđanska 8, vl. ZVONKO FILIPOVIĆ
"FIL-KOP" OBRT ZA GRAĐEVINARSTVO I USLUGE MEHANIZACIJE, VL. TOMISLAV FILIPČIĆ, IVANEC BISTRANSKI, BRAĆE RADIĆA 5
"GAFA", Rad građevinskim strojem, vl. Zdravko Kranjec , Turkovčina 7
"GERRIT" obrt za zemljane radove
"GLOBAL-KOP" OBRT U GRAĐEVINARSTVU, TRGET, BRGOD BR. 26, VL. NEVEN MILETIĆ
"GOGE" OBRT U GRAĐEVINARSTVU,LABIN,9.SEPTEMBRA BR.20
"GORAR", rušenje građevinskih objekata i zemljani radovi, Nikša Gverović, Osojnik, Gverovići 5
"GRADNJA ŠIMIĆ" - MIROSLAV ŠIMIĆ -BUJE - KAŠTEL - DORINA 51G
"GRAĐEVINSKA ZANATSKA RADNJA" Vl. Zlatko FERENČAK, Dol klanječki 70. KLANJEC
"IMID", USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM, IVAN HALIĆ, SAVSKA VES, RADNIČKA 109
"Ive kop" obrt za zemljane radove
"JAS-NEL"OBRT ZA PRIPREMNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU,PODPIĆAN UL.INDUSTRIJSKA BR.6
"JAS-NEL"OBRT ZA PRIPREMNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU,PODPIĆAN UL.INDUSTRIJSKA BR.6
"JUMONT" obrt za pripremne radove na gradilištu i prijevoz, vl. MARIJO JURIČIĆ, STRMEC, HRVATSKIH BRANITELJA 16
"KOBRA" Izvodi radove iskopa vrši usluge prijevoza vode i rasutog tereta
"KOLE" OBRT ZA BRAVARSKE RADOVE I ISKOPE, VL. TEO TABAIN, VELA LUKA, Ulica 37 br. 26
"KRISTINA"
"LIBERTAS", Usluge građevinskom mehanizacijom, vl. Niko Musladin, Ljubač, Ljubač 22
"M D - PROMET", VL. DALIBOR MURAT, DUGO SELO, B. HUZANIĆA 81.
"MAJDAN ŠLJAKNA" GRAĐEVINSKI OBRT, vl. ZDRAVKO PAVLOVIĆ, ZAGREB, 6. TROKUT 8
"MARO" Obrt za zemljane radove, PERUŠKI, PERUŠKI 79, vl. MARINO PERUŠKO
"MATE KOP" obrt za zemljane radove, vl. Mate Živković, Zečevo Rogozničko
"M-GRADNJA" OBRT ZA GRAĐEVINARSTVO I PRIJEVOZ, VL. MARKO MUŽAR, ZAGREB, SKLADIŠNA 4
"MIKOP" Obrt za iskop zemljišta strojevima, Banjole, Indije 4, vl. Dražen Ptiček
"MIMO" OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE
"NENO"-obrt za izvođenje zemljanih radova, vl. Nediljko Čupić, Drniš, Bana Nehorića 21
"NISKOGRADNJA KELEMEN", TOMISLAV KELEMEN, GAČICE 88
"OBRT ZA PRIJEVOZ TERETA I ZEMLJANE RADOVE - AUTOPRIJEVOZNIK ZDRAVKO GLAVOR", OREBIĆ, Ante Starčevića br. 4
"OSOJNIK" pripremni radovi na gradilištu, vl. Mateo Muhoberac, Osojnik, Gverovići 8
"PAVIČIĆ" OBRT ZA USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM I PRIJEVOZ, VL. KRISTIJAN PAVIČIĆ, BJELOVAR, M.PETKOVIĆ 14
"POLJAN" USLUŽNA OBRTNIČKA RADNJA, VL. MILAN POLJAN, NARTA 110
"PRIZIDA", obrt za rušenje građevinskih objekata i zemljani radovi, vl. Mladen Vulin, Drage, Stjepana Radića 12
"ROBI" - OBRT ZA GRAĐEVINSKU MEHANIZACIJU MORENO VISINTIN - KUBERTONI 48. - UMAG
"SPEED", vl. Snježana Vidović
"SURA GROTA" Obrt za zemljane radove, PULA, VODOVODNA 10, vl. ZLATKO HRVATIN
"ŠVIK-KOP" POLJOPRIVREDNO-USLUŽNI OBRT, VL. ALDO ŠTIFANIĆ, VIŠNJAN, ZAGREBAČKA 21
"TAŠO" GRAĐEVINSKI OBRT - DRAGO PENAVA - NOVIGRAD - RIBARNIČKA 2
"TERA", zemljani i ostali završni radovi, Luko Vlašić, Brašina, Put Dr. Ante Starčevića 61
"TIAN" OBRT ZA MORSKI RIBOLOV, vl. LJUBO SKOKANDIĆ
"TON" GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA - IGOR VIŽINTIN - ZRENJ - VIŽINTINI 14
"TON" GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, vl. Igor Vižintin, Vižintini, Vižintini 14
"TUTNJEVIĆ" OBRT ZA ISKOPE I ZAVRŠNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU, PULA, M. PETROVIĆA 32, vl. ELVIS TUTNJEVIĆ
"VB ELEKTRONIKA SERVIS" USLUŽNI OBRT - VL. ZDENKO BARTONIČEK, ZAGREB, JOSIPA LONČARA 1
"VEČAJ - GRADNJA", vl. Ivan Večaj , Sv. ivan Zelina , Gornja Drenova 34 A
"VEČAJ - GRADNJA", vl. Ivan Večaj , Sv. ivan Zelina , Gornja Drenova 34 A
"VISOČANI", pripremni radovi na gradilištu i trgovina, Anita Lujo, Visočani, Donje selo 9
"VODA", vodoinstalaterski obrt, Frano Mirošević, Dubrovnik, Primorska 8 a
"Vršenje usluga građevinskom mehanizacijom", vl. Marijan Kušić , Sv. Ivan Zelina , Donje Psarjevo 56
"WILI" Obrt za zemljane radove, PULA, VODNJANSKA 83, vl. VILIAM PUŠAR
2M-KOP, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Marinko Dudašek i Marko Alavanić, Novalja, Obilaznica 10
A & J, OBRT ZA PROIZVODNJU I USLUGE, VL. DAMIR DŽEPINA, OKLAJ, MARIĆI 2 A
A.R. PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU VL. ASIM REKIĆ, NEREZINE, TRG STUDENAC 17
A.R. PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU VL. ASIM REKIĆ, NEREZINE, TRG STUDENAC 17
ADAM, obrt za građevinarstvo, vl. Prekalj Adam, Sveti Lovreč, Medvidići 3
ADAM, obrt za građevinarstvo, vl. Prekalj Adam, Sveti Lovreč, Medvidići 3
AGROMILK uslužni i trgovački obrt, vl. Ivica Štefičar, Tenja, Osječka 1A
AJMONT, obrt za usluge, vl. Toni Ostojić, Jelsa, Jelsa 838
ALEN, obrt za usluge pripremnih radova na gradilištu, vl. Alen Halilović, Kali, Put Poforče 4
ALEN, obrt za usluge pripremnih radova na gradilištu, vl. Alen Halilović, Kali, Put Poforče 4
ALEN, obrt za zemljane radove i prijevoz, vl. Ivica Vrbanec, Selnik 22
ALEN, obrt za zemljane radove i prijevoz, vl. Ivica Vrbanec, Selnik 22
ALFREDO, obrt za usluge građevinske mehanizacije, vl. Alfredo Rakovac, Poreč, Fuškulin 51
ALFREDO, obrt za usluge građevinske mehanizacije, vl. Alfredo Rakovac, Poreč, Fuškulin 51
ALIAS j.d.o.o.
ALIS ISKOPI, OBRT ZA GRAĐEVINSKE USLUGE, vl. ALEN FRANELIĆ, ČAVLE, ZASTENICE 99
AM KRK GRADNJA, obrt za usluge, vl. Asim Majetić, Vrh, Salatić 71B
AM KRK GRADNJA, obrt za usluge, vl. Asim Majetić, Vrh, Salatić 71B
AMAGIS, obrt za graditeljstvo,vl. Saša Adašević, Knin, Kninske bojne 15
AMAGIS, obrt za graditeljstvo,vl. Saša Adašević, Knin, Kninske bojne 18
AMVO, obrt za usluge, vl. Andreja Bogdanić, Otočac, Luka 44 B
ANDRO KLEČAK, zemljani radovi "DADO", Gabrili, Gabrili 23
ANDRO KLEČAK, zemljani radovi "DADO", Gabrili, Gabrili 23
ANNI, obrt za pripremne radove na gradilištu i usluge, vl. Lara Landripet, Makarska, Jadranska 4 B
ANNI, obrt za pripremne radove na gradilištu i usluge, vl. Lara Landripet, Makarska, Jadranska 4 B
ANTEA, obrt za trgovinu, vl. Danica Žarko, Kaštel Stari, F. Tuđmana 133
AP MALEK, obrt za usluge prijevoza, vlasništvo Vinka Malekinušić i Ivice Malekinušić, Osekovo, Svetog Florijana 12
AP PREGOREC, obrt za autoprijevoz i građevinsku mehanizaciju, vl. Mario Pregorec, Velika Gorica, Mala Kosnica 1 B
AP PREGOREC, obrt za autoprijevoz i građevinsku mehanizaciju, vl. Mario Pregorec, Velika Gorica, Mala Kosnica 1 B
AP PREGOREC, obrt za autoprijevoz i građevinsku mehanizaciju, vl. Mario Pregorec, Velika Gorica, Mala Kosnica 1 B
APARTMANI VIR, izdvojeni pogon, Vir, Site XXIV br. 22
APH vl. JARDAS ZORAN KASTAV, BELIĆI 36
ARGOLA, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Đuro Handabaka, Mlini, Popolica 1
AS GRAĐENJE, d.o.o.,
AS ŠUMAK - građevinska mehanizacije , iznajmljivanje vozila - Vl. Slavko ŠUMAK, Harina Zlaka 22. Zagorska Sela
AS ŠUMAK - građevinska mehanizacije , iznajmljivanje vozila - Vl. Slavko ŠUMAK, Harina Zlaka 22. Zagorska Sela
ATIKOP, OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE, VL. IVAN TOMIŠIĆ, GRAČIŠĆE, ČEŠIĆI 136 A
ATIKOP, OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE, VL. IVAN TOMIŠIĆ, GRAČIŠĆE, ČEŠIĆI 136 A
ATZ ŠOPOT, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Saša Zrilić, Šopot, Šopot 133
ATZ ŠOPOT, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Saša Zrilić, Šopot, Šopot 133
AUDENTES, obrt za proizvodnju, trgovinu i usluge, vl. Vinko Majić,Zavojane,Zavojane 21 A
AUDENTES, obrt za proizvodnju, trgovinu i usluge, vl. Vinko Majić,Zavojane,Zavojane 21 A
AURORA, obrt za usluge, vl. Igor Jagarinec, Slatina, M.P. Katančića 1
AURORA, obrt za usluge, vl. Igor Jagarinec, Slatina, M.P. Katančića 1
Autolakirerski obrt GUSIĆ, vl. Nevenka Gusić, Kaštel Lukšić, Put Gospe od Dračin 27
AUTOLIMARSKI OBRT "VUGER" VL.STJEPAN VUGER, ĐURĐEKOVEC, KUNTAŠ 2
AUTOMEHANIKA "VULAMA", VL. IVAN VULAMA, GORNJA STUBICA, KARIVAROŠ 33
AUTOPRIJEVOZ ČAČIĆ d.o.o. u stečaju
AUTOPRIJEVOZ EDI, OBRT ZA CESTOVNI PRIJEVOZ ROBE, VL.EDI UDOVIČIĆ
AUTOPRIJEVOZ I GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, VL.JADRANKO CEKOVIĆ, VELIKA GORICA, S. FABIJANČIĆA-JAPE 73a
AUTOPRIJEVOZ I USLUGE "RIOS" VL. KRUNOSLAV SOKAČ, STUBIČKE TOPLICE, STRMEC STUBIČKI 233
AUTOPRIJEVOZ I USLUGE "RIOS" VL. KRUNOSLAV SOKAČ, STUBIČKE TOPLICE, STRMEC STUBIČKI 233
AUTOPRIJEVOZ I USLUGE GRAĐEVINSKIM STROJEVIMA "GALOVIĆ.PROMET" VL. VLADO GALOVIĆ, VUGROVEC D., AUGUSTA ŠENOE 87
AUTOPRIJEVOZ,GRAĐEVINSKI ISKOPI,Toni Mataija,Bribir,Štale 92
AUTOPRIJEVOZ,GRAĐEVINSKI ISKOPI,Toni Mataija,Bribir,Štale 92
AUTOPRIJEVOZNIK KVESIĆ MATE DUGO SELO, ZAGREBAČKA 46
AUTOPRIJEVOZNIK PUNAT, VL. SERĐO MRAKOVČIĆ, PUNAT, IVANA GORANA KOVAČIĆA 57
B & B-TIM Obrt za montažu bazena, vl. BORKO ĐUKNIĆ, PULA, KATALINIĆA JERETOVA 21
BAKI, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Ernel Mujčinović, Polje, Donje Selo 65C
BAKI, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Ernel Mujčinović, Polje, Donje Selo 65C
BARIĆ, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Miroslav Barić, Poličnik, Ulica dr. Franje Tuđmana 98
BARIĆ, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Miroslav Barić, Poličnik, Ulica dr. Franje Tuđmana 98
BARIĆ, obrt za usluge, ugostiteljstvo i trgovinu, vl. Nikola Bonifačić, Punat, Kljepina bb
BAROKA, obrt za rušenje građevinskih objekata i zemljane radove, vl. Karolj Baroka, Suza, Maršala Tita 31
BARUN ISKOPI, obrt za zemljane radove i usluge, vl. Ivan Barun, Kaštel Gomilica, Ulica kraljice Jelene 72
BEPO , OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE vl. ZDRAVKO MATULIĆ , SUPETAR
BERAN, obrt za zemljane radove i usluge vl. Ivo Vukman, Seget Vranjica, Obala Mira Barešića 37
BERAN, obrt za zemljane radove vl. Ivo Vukman, Seget Vranjica, Obala Mira Barešića 37
BERANT, obrt za iskope i čišćenje terena, vl. Anteo Berljavac, Letajac, Letajac 21
BG-ISKOP, OBRT ZA USLUGE U GRAĐEVINARSTVU, VL. ROBERT BELANČIĆ I PEJO GALIĆ, DUGO SELO, KISELICA 11
BIBI, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Mateo Biloš, Nova Mokošica, Bartola Kašića 29
BIKIĆ, obrt za iskope i zemljane radove, vl. Nediljko Bikić, Prgomet, Put Bikića 4
BILAN GRADNJA, obrt za završne radove u graditeljstvu, vl. Filip Bilan, DICMO PRISOJE, Prisoje 73 A
BILIŠ obrt za iskope, vl. STJEPAN BILIŠ, ŽRNOVO, Žrnovo 673
BILIŠ obrt za iskope, vl. STJEPAN BILIŠ, ŽRNOVO, Žrnovo 673
BIO GRAĐA JADRO j.d.o.o.
BIOLIT d.o.o.
BISTRO-PIZZERIA "ŽUPČICA"
BIT GRAĐENJE-OBRT ZA GRAĐENJE I OSTALE USLUŽNE DJELATNOSTI, Vl.Ivana Špišić Modrinjak, Dvoranci 38, Pisarovina
BIT GRAĐENJE-OBRT ZA GRAĐENJE I OSTALE USLUŽNE DJELATNOSTI, Vl.Ivana Špišić Modrinjak, Dvoranci 38, Pisarovina
BK-ISKOPI, obrt za zemljane radove, iskope i usluge, vl. Hrvoje Klarić, Šibenik, Put Vida 49
BK-ISKOPI, obrt za zemljane radove, iskope i usluge, vl. Hrvoje Klarić, Šibenik, Put Vida 49
BOLČEVIĆ, obrt za niskogradnju, prijevoz i usluge, vl. Darko Bolčević, Sesvete, Dugoselska 56
BOLID d.o.o.
BONETA, uslužni obrt vl. Ivo Arnerić, Dol
BORKO ISKOPI, obrt za zemljane radove, vl. Dragan Borina, Loborika, Loborika 79
BOŽE ISKOPI, obrt za građevinske iskope, vl. Boško Šipić, VEDRINE, Ulica Put Šipića 4
BOŽIĆ, obrt za usluge, vl. Božidar Balić, Svirče, Svirče 60
BOŽIĆ, obrt za usluge, vl. Božidar Balić, Svirče, Svirče 60
BOŽO, obrt za strojne zemljane radove, vl. Božidar Posavec, Bjelovar, Đurđevačka cesta 15
BRAĆA BENETA, obrt za uslužne djelatnosti, vl. Bruno Beneta, Vaćani, Vaćani donji 47
BRA-MIL, OBRT ZA USLUGE, VL. ILIJA MILIČEVIĆ, VELIKA MLAKA, NIKOLE TESLE 34
BRA-MIL, OBRT ZA USLUGE, VL. ILIJA MILIČEVIĆ, VELIKA MLAKA, ULICA HRVATSKE MLADEŽI 28
BRATULIĆ, Obrt za rad s građevinskom mehanizacijom, vl. Mirjan Bratulić, Tinjan, Kučići 108
BRATULIĆ, Obrt za rad s građevinskom mehanizacijom, vl. Mirjan Bratulić, Tinjan, Kučići 108
BRIGANTO, OBRT ZA USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM, VL. BRANKO VIŠAK, LJUBELJ, LJUBELJ 27
BRIGANTO, OBRT ZA USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM, VL. BRANKO VIŠAK, LJUBELJ, LJUBELJ 27
BRNICA, uslužni obrt i prijevoz tereta, vl. Veljko Brnica, Koprivnica, Ljudevita Gaja 26
BRNICA, uslužni obrt i prijevoz tereta, vl. Veljko Brnica, Koprivnica, Ljudevita Gaja 26
BRODOGRAĐEVNI OBRT POKOSIRIĆ ZLARIN
BRUMAN, obrt za građevinske iskope i prijevoz, vl. Bruno Mandušić, Rupe, Skradin, Rupe 7
BRUNO BIZNIS, Obrt za zemljane radove i uređenje okoliša, vl. Bruno Medica, Tinjan, Milotići 92
BUBI, uslužni obrt, vl. Tihomir Vedriš, Koprivnica, Ulica Crnogorska 80
BUDIMIR, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Marinko Budimir, Pula, Trg Stara tržnica 2
BULJUBAŠIĆ, obrt za građevinarstvo i prijevoz, vl. Dario Buljubašić, Split, Put Borika 10 A
BURUM 3, autoprijevoznik, vl. Ivo Burum, Dubrovnik, Dubravkina 16
BUTIĆ, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. ANTE BUTIĆ, PRKOS, PRKOŠKIH DOMOLJUBA 4,
BUTIĆ, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. ANTE BUTIĆ, PRKOS, PRKOŠKIH DOMOLJUBA 4,
CAFFE BAR " SPEED "
CAFFE BAR MB GROMAČA, izdvojeni pogon za ugostiteljstvo, Kornić, Placa 32
CALIMERO, obrt za iskope i zemljane radove, vl. Melinda Barešić, Drage, Kralja Kolomana 3
CALIMERO, obrt za iskope i zemljane radove, vl. Melinda Barešić, Drage, Kralja Kolomana 3
CAPTUM, obrt za zemljane radove i iznajmljivanje vl. Mateo Pavković, Seget Donji, Petra Krešimira IV 15
CAPTUM, obrt za zemljane radove i iznajmljivanje vl. Mateo Pavković, Seget Donji, Petra Krešimira IV 15
COLONIA, obrt za prijevoz i usluge, vl. Darko Uvodić, Opanci, Nosići 3
COLONIA, obrt za prijevoz i usluge, vl. Darko Uvodić, Opanci, Nosići 3
Cubus projekt, obrt za usluge, vl. Vaso Mandić, Popovača, Mučnjakova 3
CVETNIĆ, obrt za radove u niskogradnji, vl. Josip Cvetnić, Mraclin, Braće Radića 94
CVJETOVIĆ, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Boris Cvjetović, Majkovi, Kovačići 3
CVJETOVIĆ, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Boris Cvjetović, Majkovi, Kovačići 3
ČOLINA, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. RADOSLAV ČOLINA, ZADAR, MILUTINA CIHLARA NEHAJA 26 22
ČOLINA, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. RADOSLAV ČOLINA, ZADAR, MILUTINA CIHLARA NEHAJA 26 22
ČOVO-MALI KOP, obrt za građenje i trgovinu, HRVACE, HRVACE 14
ČRNI, obrt za usluge građevinske mehanizacije, vl. Danijel Krizmanić, Kaštelir, Brnobići 85
ČUPAVI d.o.o.
ĆIRIĆ, obrt za građevinarstvo, vl. Ante Šuto, Zmijavci, Hrvatske bratske zajednice 62
ĆOSA, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Damir Ćosić, Omišalj, Brgučena 14
ĆOSA, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Damir Ćosić, Omišalj, Brgučena 14
ĆURAK, obrt za iskope i prijevoz, vl. Ivica Ćurak, Kaštel Kambelovac, Karlovo 2b
D.E.H.A. d.o.o.
DADO, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Danijel Janković, Dobrinj, Dobrinj 146
DADO, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Danijel Janković, Dobrinj, Dobrinj 146
DADO, Obrt za usluge, vl. Davor Šturbek, Dubrava, Ulica Kralja Tomislava 24
DAKI, obrt za zemljane radove, vl. Davor Vrbos, Buje, Kaštel, Gadari 102
DAKI, obrt za zemljane radove, vl. Davor Vrbos, Buje, Kaštel, Gadari 102
DALMACIJA REZ d.o.o.
DAMIR KOP, obrt za zemljane radove, vl. Damir Radaković, Pula, Riva 4
DANIJEL & CO, obrt za prijevoz tereta i zemljane radove, vl. Danijel Peteh, Pula, Medulinska cesta 67
DANYELLE, Obrt za frizerske usluge, vl. Danijela Marković, Pula, Dobricheva 24
DAVID KOP, Obrt za zemljane radove, vl. David Počeko, Pula, Sv. Kancijana 3
DAVID KOP, Obrt za zemljane radove, vl. David Počeko, Pula, Sv. Kancijana 3
DAVID, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. David Čakarun, Galovac, Galovac ulica I 1 A
DAVOR, Obrt za iskope i prijevoz, vl. Davor Čuturić, Svetvinčenat, Sv. Kirin 65 A
DB INTERIJERI, obrt za građevinarstvo, vl. Dejan Blagojević, Kutina, Ulica Antuna Gustava Matoša 20
DDS SERVIS, OBRT ZA USLUGE ČIŠĆENJA, VL. DIJANA STJEPANOVIĆ, ZAGREB, SJEVERNA 2/8
DELFIN, OBRT ZA UGOSTITELJSTVO, vl. SELIM AHMETI, PULA, KANDLEROVA 26
DELMATECH, obrt za popravke motornih vozila, vl. Ivica Delimarić, Zlatar, Ratkovec 49
DEM GRADNJA, obrt za završne građevinske radove, VL. MERSUDIN DAUTOVIĆ, ZAGREB, ULICA JOSIPA PUPAČIĆA 6
DEMOKOP, obrt za zemljane radove, vl. Ivica Roce, Žminj, Balići 6
DENNO, obrt za graditeljstvo i usluge, vl. Hasan Balić, Otočac, Prozor 28
DENO ISKOPI, OBRT ZA USLUGE ISKOPA VL. DENIS RAŠTEGORAC, PUSKA 155B
DIJANA, obrt za iznajmljivanje konja i turizam, vl. Dijana Jenjić, 21230 GLAVICE, Glavice 199A
DINO-GRADNJA, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Mersiha Karić, Polje, Donje Selo 22
DINO-KOP, obrt za usluge građevinskim strojem, vl. Dinko Crnov, Dragotin, Dragotin 60
DINO-KOP, obrt za usluge građevinskim strojem, vl. Dinko Crnov, Dragotin, Dragotin 60
DIVOTA d.o.o.
DODO, obrt za zemljane radove i prijevoz vl. Domagoj Marinković, Bol, Uz poljanu 2
DOKANJ-PROMET d.o.o.
DRAKI KOP, obrt za iskope i zemljane radove, vl. Dražen Ušić, Muntić, Muntić 43 A
DRAKI KOP, obrt za iskope i zemljane radove, vl. Dražen Ušić, Muntić, Muntić 43 A
DRAŽIĆ, obrt za građevinske radove, vl. Ivan Dražić, Sitno, Prgomet, Dražići 26
DRITUN obrt za građevinske iskope, vl. Jakov Troskot, Pirovac, Kašić 69
DRVOPRERAĐIVAČ, obrt za proizvodnju proizvoda od drva, vl.Željko Srnić,Osijek, Kozjačka 104
ĐOLE KOP, obrt za zemljane radove, vl. Ivan Filipović, Ramljane, Filipovići 8
ĐULA, prijevoznički obrt, vl. Senka Stojanov, Pakoštane, Kraljice Jelene 57
ĐULA, prijevoznički obrt, vl. Senka Stojanov, Pakoštane, Kraljice Jelene 57
ĐUMI OBRT ZA GRAĐEVINSKE USLUGE, VLASNIK ĐURO ČIZMADIJA, SLAVONSKI BROD, MOSTARSKA 29
EDISON, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Edison Čule, Dugopolje, Don Joze Čulina 15
EDISON, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Edison Čule, Dugopolje, Don Joze Čulina 15
EDMAR, UGRADNJA STOLARIJE, VL. MARINO KOPRIČANEC, ZADAR, GRIGIRA VITEZA 12,
EGEO d.o.o.
EGO TUTI, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Dalibor Krizmanić, Cavtat, Stjepana Radića 86
EKI, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. ENERKO IVKOVIĆ, PRKOS 12,
EKI, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. ENERKO IVKOVIĆ, PRKOS 12,
EKO-KOP j.d.o.o.
E-KOP, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Damir Ečimović, Brodski Drenovac, Brodski Drenovac 31 E
EL CROLE, GRAĐEVINSKI OBRT, VL. ERIDEN LIVIĆ, VRGADA, VRGADA 36
ELEKTRO-RADIONICA, ZVONKO MOLNAR, NEDELIŠĆE, MARŠALA TITA 38
ELVIS, obrt za građevinsku djelatnost, vl. Elvis Terlević, Sv. Lovreč, Selina 67
ELVISKOP, obrt za građevinske djelatnosti, vl. Elvis Radanović, Poreč, Mušalež 76
ELVISKOP, obrt za građevinske djelatnosti, vl. Elvis Radanović, Poreč, Mušalež 76
EM, obrt za građevinarstvo, vl. Ervin Mujkić, Okrug Gornji, Pivetova glavica 5
EMA NINA ,građevinski obrt vl. SINIŠA ŠESNIĆ ,Gornji Humac
ENERGO VOĆIN d.o.o.
ENIS, obrt za građevinarstvo, vl. Ekrem Miftaroski, Gospić, Karlovačka 11
EREIZ TEAM, obrt za zemljane radove, vl. Mato Ereiz, Poreč, Žbandaj 44 B
ERIK ISKOPI, OBRT ZA GRAĐEVINSKE ISKOPE, vl. ERIK ŠTEFAN, RIJEKA, TENČIĆEVO 12
ERIS, OBRT ZA GRAĐEVINSKE RADOVE, VL. BAJRAM GASHI, LOVRAN, STARI GRAD 10
ESCAVATORE d.o.o.
EUROCOP, obrt za usluge u građevini vl. Danko Zečković, Staro Petrovo Selo, Braće Radića 161
EUROCOP, obrt za usluge u građevini vl. Danko Zečković, Staro Petrovo Selo, Braće Radića 161
EUROGRADNJA, obrt za graditeljstvo, vl. Marija Šarčević, Knin, Kneza Trpimira 36
EUROMONT, OBRT ZA USLUGE U GRAĐEVINARSTVU, VL. BORIS PANDŽIĆ, DUGO SELO, BRAĆE RADIĆA 6 A
F.L.L., obrt za djelatnosti turističkog vodiča, vl. Ines Legac, Krk, Sv.Ivana 9
FASADA d.o.o. u stečaju
FESTA, OBRT ZA ISKOPE I ZEMLJANE RADOVE, VL. ANTE GORETA, ČAVOGLAVE, GORETE-DRAČEVICA 6
FESTA, OBRT ZA ISKOPE I ZEMLJANE RADOVE, VL. ANTE GORETA, ČAVOGLAVE, GORETE-DRAČEVICA 6
FESTIVALKO, USLUŽNI OBRT, ALEN PODGAJSKI, SISAK, F. PREŠERNA 8
FIČKO, obrt za proizvodnju i usluge, vl. Robert Fičko, Podravske Sesvete, Dravska 19
FIDOM, obrt za pripremne radove na gradilištu, prijevoz i iskope, vl. Filip Domnjak, Đuđrenovac, Vladimira Nazora 34
FIKEJ, Obrt za prijevozničke usluge i zemljane radove, vl.Ante Lešić, Lastovo, Sv.Kuzma i Damjan 17
FILA, OBRT ZA USLUGE, VL. SANDRO POŠĆIĆ, RUKAVAC, RUKAVAC 171
FLEGO, OBRT ZA PRIJEVOZ I ZEMLJANE RADOVE, VL. SENAD FLEGO, BUZET, ŠKULJARI BR.12
FM&ZE, građevinski obrt, vl. Zemir Mahmutović, Rasopasno, Rasopasno 63
FOREST, obrt za usluge i zemljane radove, vl. Dalibor Orbanić, Bale, Golaš 21
FOSSA, obrt za iskop i zemljane radove, vl. Vinko Pedisić, Turanj, Pedisićeva ulica 9
FRANK, obrt građevinske mehanizacije, vl. Dejvid Frank, Umag, 6. svibnja 15
FRANO KOP 1, obrt za graditeljstvo. vl. Frano Romac, GLAVICE, Glavice 111
FRIZERSKI OBRT "KARLA" vl. KARLA VLASTELIĆ, RIJEKA, ALDA COLONNELLA 7
FRIZERSKI SALON "FELIX" - vl. KRISTINA ZELIČ PENIĆ KRAŠIĆ 97
Frizerski salon "VILMA", vl. Vilma Martinović, Split, Mosećka ulica 70
FRIZERSKI SALON SEVERINA, SEVERINA PERNEK, CVETLIN 1
G 2 - DVA GRADITELJA, GRAĐEVINSKO TRGOVAČKI OBRT, VL. ANDRIJA ĆURKOVIĆ I JOSIP PEZO, ZAGREB, GAJŠČAK 37
G.M.T. MARIO, Mario Žeger
G.P. PUKIN d.o.o.
GAGIN, Obrt za građevinarstvo, vl. Vice Buljević, Celestina Medovića 12, Kamen
GEMI, OBRT ZA PRIPREMNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU, VL. JASMIN MIKOLJ, BUZET, ČRNICA 18
GEO MONT j.d.o.o.
GEOKOP, OBRT ZA USLUGE GRAĐEVINSKE MEHANIZACIJE, VL. RAJKA FUĆAK BOGDAN, PODČUDNIĆ, KRENOVAC 10
GEO-KOP, obrt za zemljane radove, vl. Marko Marušić, Brela, Frankopanska 91
GEOSTART, obrt za usluge, vl. Emanuel Andreas Čović, Makarska, Kačićev trg 1
GERILA, obrt za poslovno savjetovanje, vl. Ana Rogina, Osijek, Frankopanska 192
GIOVANNI obrt za pripremne radove na gradilištu vl. Ivan Škrokov, Neviđane, Neviđane 15 B
GLAVINOVIĆ GRADNJA, građevinski obrt, vl. Boris Glavinović, SINJ, Ulica serdara Tomaševića 52
GMIZAVAC, obrt za graditeljstvo, vl. Marko Ora, Slime, Orlovac 6
GOLEŠ, obrt za građevinske radove, vl. Drago Goleš, Rogoznica, Miline 48
GOMILICE TURANJ j.d.o.o.
GORUPIĆ, obrt za usluge građevinskom mehanizacijom, vl. Denis Gorupić, Otok 34
GP-GRADNJA d. o. o.
GRABIKOP, obrt za zemljane radove, vl. Andrea Grabunđa, Šišan, G. Tromba 1
GRADITELJSKI OBRT, FEZAD DELIĆ, ZAGREB, HRVATSKOG SOKOLA 65
GRADITELJSTVO I TRGOVINA "SVIBEN", Stjepan Sviben, Bedekovčina, Orehovička cesta 14
Gradjevinski obrtnik-pružanje usluga gradjevinskim strojem i prijevoz,vl. Nikola Buljević. Gradac,Put kroz Gradac 17
GRADNJA "JAGIĆ", Dragan Jagić, Lovreća Sela 24, Krapinske Toplice
GRAĐEVINARSTVO "JANEŠ" VLASNIK: DARKO JANEŠ, PLEŠCE, PODSTENE 4
GRAĐEVINARSTVO, vl. Darko Antolković, Sv. Ivan Zelina, Kalinje 2/e
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA - PRIJEVOZ - Vl. Antonio BLAŽIČKO, Ravno Brezje 94 KUMROVEC
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA "BOŽO" VL. BOŽIDAR CIBOCI, ZAGREB, BANSKI VINOGRADI 42
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA "MEKIŠ", vl. DENIS MEKIŠ, VIŽINADA, MEKIŠI 7
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA "MOMIĆ", vl. ADRIJANO MOMIĆ, NOVA VAS, STRANIĆI 4
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA I TRANSPORT " ŠĆAPEC ", DRAGO ŠĆAPEC, MAČE, DELKOVEC 16
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA MATIĆ, vl. DARIO MATIĆ, VIŠNJAN, BAŠKOTI 7
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA PALADIN DAVOR, VL. PALADIN DAVOR, ŠĆULCI 19, BUZET
GRAĐEVINSKI ISKOPI CRNIĆ, VL. MARKO CRNIĆ, CRIKVENICA, PODŠUPERA 34A
GRAĐEVINSKI ISKOPI CRNIĆ, VL. MARKO CRNIĆ, GRIŽANE, KOSTELJ 10
GRAĐEVINSKI ISKOPI, RAIF HABIBOVIĆ, GRIŽANE, MAVRIĆI 9A
GRAĐEVINSKI OBRT " BARUN ", VL. MATO BARUN, DUGO SELO, ŠKOLSKA ULICA 9.
GRAĐEVINSKI OBRT " D O M - P O N J A V I Ć ", JOZO PONJAVIĆ, GLINA, MAJA 47
GRAĐEVINSKI OBRT " PILJO " KORNIĆ, VL. MIHAJLO BOROJEVIĆ, LEDINE 50
GRAĐEVINSKI OBRT "ARĐENT", vl. XHEVDET SOKOLI, DRAŽICE, PULIPOJE 18 A
GRAĐEVINSKI OBRT "AS-građenje" GOSPIĆ, EUGENA KUMIČIĆA 1
GRAĐEVINSKI OBRT "BEGIĆ-GRADNJA" KRK, VL. SLAVEN BEGIĆ, IVANA MEŠTROVIĆA 1 A
Građevinski obrt "BENO", vl. Bernard Vidaković, Knin, Ujevićeva 15
GRAĐEVINSKI OBRT "BRKA", VL. DAMIR KOVAČIĆ, DRAŽICE, JELENJE 2
GRAĐEVINSKI OBRT "DIV", vl. SRETO GLIGOREVIĆ, KASTAV, JARDASI 23
GRAĐEVINSKI OBRT "DUGA" VL. REFIK MUJEVIĆ RIJEKA, SLAVIŠE VAJNERA ČIČE 1
GRAĐEVINSKI OBRT "DUJO", vl. ANTO DUJIĆ, VIŠKOVO, FURIĆEVO 13
GRAĐEVINSKI OBRT "GRADITELJ", VL.SRĐAN ILIĆ, RASOPASNO, RASOPASNO 40
GRAĐEVINSKI OBRT "GRAĐEVINAR", FUAD ALAGIĆ, G. VAGANAC, G. VAGANAC 16
GRAĐEVINSKI OBRT "GRIZZLY" VLASNIK: DAJČIĆ DAVOR, PREZID, PARTIZANSKI PUT 19
GRAĐEVINSKI OBRT "ISKOPI VUKSAN" , VL. DEJAN VUKSAN, ČAVLE, ČAVLE 87/2
GRAĐEVINSKI OBRT "IVANA", vl. MIROSLAV ĐEKIĆ, RIJEKA, ŠETALIŠTE XIII DIVIZIJE 6
GRAĐEVINSKI OBRT "KAMENAR MALINSKA", VL. DRAGAN ŠIMIĆ, SABLJIĆI, SABLJIĆI 6
GRAĐEVINSKI OBRT "KOCH", VL. MATO STARČEVIĆ, VIŠKOVO, VIŠKOVO 40/2
GRAĐEVINSKI OBRT "KORAB" GOSPIĆ, KANIŠKA 52
GRAĐEVINSKI OBRT "KOVAČ", GEORGIJE DELIĆ, GORNJI BABIN POTOK, GORNJI BABIN POTOK 39
GRAĐEVINSKI OBRT "MAJA", vl. STJEPAN KEROŠEVIĆ, RIJEKA, RASTOČINE 6
GRAĐEVINSKI OBRT "MARIĆ GRADNJA" VL. MARKO MARIĆ GUNJA, B.J.JELAČIĆA 16
GRAĐEVINSKI OBRT "MARKAN" PUNAT, VL. MARKO TADIJIĆ, AUGUSTA CESARCA 11 A
GRAĐEVINSKI OBRT "MELI" MALINSKA, VL.BRAHIM BEGAJ, NOVO NASELJE 67
GRAĐEVINSKI OBRT "NeM", VL. NEVEN MAJCAN, MARČENEGLA 17, BUZET
GRAĐEVINSKI OBRT "NOBEL", vl. MLADEN JUKICA MARČELJI, GARIĆI 28
GRAĐEVINSKI OBRT "NUR" GOSPIĆ, KANIŠKA 50
GRAĐEVINSKI OBRT "ORLIĆ " KRK, VL. DOMAGOJ ORLIĆ, KRK, IVANA MEŠTROVIĆA 31
GRAĐEVINSKI OBRT "ORLIĆ " KRK, VL. DOMAGOJ ORLIĆ, VRH, SALATIĆ 54
Građevinski obrt "RAKO KOP " vl. Dijana Rako, Novigradska 36, Split
GRAĐEVINSKI OBRT "RIVIS", vl. ALEN LINARDIĆ, ČAVLE, BUZDOHANJ, JAKLA 14
GRAĐEVINSKI OBRT "SUNI", VL. NIKOLA SUŠANJ, VIŠKOVO, MUČIĆI 45
GRAĐEVINSKI OBRT "TIN - GRADNJA", VL. AGRON ĆAKOLI, ČAVLE, ČAVLE 298
GRAĐEVINSKI OBRT "TVRTKO", HVAR,vl. HUSEIN VRŠAJEVIĆ
GRAĐEVINSKI OBRT "VOJAK" vl. NOVALIJA MUJKIĆ, RIJEKA, DRAGE ŠĆITARA 24
GRAĐEVINSKI OBRT "VUK -GRAD" vl. MARKO VUKELIĆ
Građevinski obrt BARTULOVIĆ vl. Goran Bartulović, Split, V.Vide 24
Građevinski obrt BUREČIĆ vl. Ante Burečić, Okrug Gornji, 30. svibnja 11
GRAĐEVINSKI OBRT IRŠAD TOPIĆ, LIČKO PETROVO SELO, ZAKLOPAČA 3/1
Građevinski obrt ISKOP DIVIĆ, vl. Mladen Divić, Glavina Donja
Građevinski obrt ISKOP I UTOVAR vl. Mate Kavelj, Lokvičić
GRAĐEVINSKI OBRT MIRSAD MEŠIĆ, LIČKO PETROVO SELO, LIČKO PETROVO SELO 77
Građevinski obrt STINAR, rad građevinskim strojevima, vl. Nediljko Katić
GRAĐEVINSKI OBRT VIZURA, VL. ŽELJKO VEZMAR, RIJEKA, BLAŽIĆEVO A 8
GRAĐEVINSKI OBRT ZVONKO MUDRINJAK suvl. VIKTORIJA JURANIĆ i ILONA DUPANOVIĆ
GRAĐEVINSKI OBRT5 "KVARNER GRADNJA" ,VIŠKOVO ,SARŠONI 92
GRAĐEVINSKO - TRGOVAČKI OBRT, ORCA, vl. Sandra Plavšić Ćurković, Fra Bone Razmilovića 4 B, Split
Građevinsko uslužni obrt "ARIJANO" Povljana, vl. Arijano Rukavina
GRANDAL, Obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. David Jakus, Tinjan, Grintavica 46 a
GRANED d.o.o.
GRDOVIĆ, obrt za pripremne radove na gradilištu, sječu drva i usluge, vl. Ivan Grdović, Klokočevec Samoborski, Klokočevec Samoborski 101
GREDER, Obrt za usluge građevinskom mehanizacijom, vl. Veljko Peršić, Bričanci, Bričanci 13
GREDER, Obrt za usluge građevinskom mehanizacijom, vl. Veljko Peršić, Bričanci, Bričanci 13
GREGO, građevinski obrt, vl. Neven Grego, Omišalj, Put Dubca 92
GRGA KOP, obrt za zemljane radove, vl. Joško Grgurin, Kaštel Kambelovac, F. Tuđmana 516